.

.

Фреди Сокол Атланта Соколи Стадион Светла специјално Издание Bobblehead МАК

Фреди Сокол Атланта Соколи Стадион Светла специјално Издание Bobblehead МАК

DEN 1079.76

Од стока
Во продавницата

Фреди Сокол.Атланта Соколи.Ограничено Издание. 8 инчи висок.Сосема Нов во Оригиналната Кутија.Фреди Сокол Атланта Соколи Стадион Светла специјално Издание Bobblehead МАК.Ограничено Издание Bobblehead сосема нов во оригиналната кутија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне