.

.

Џош Росен Аризона Кардинали Baller специјално Издание Bobblehead МАК

Џош Росен Аризона Кардинали Baller специјално Издание Bobblehead МАК

DEN 959.76

Од стока
Во продавницата

Џош Росен.Аризона Кардинали.Ограничено Издание. 8 инчи висок.Сосема Нов во Оригиналната Кутија.Џош Росен Аризона Кардинали Baller специјално Издание Bobblehead МАК.Ограничено Издание Bobblehead сосема нов во оригиналната кутија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне