.

.

EVEDESIGN Мажите Спортски Шорцеви Брз Сува Фитнес и боди билдинг Тренинг Шорцеви 5 Инчен Inseam Шорцеви Салата Шорцеви

EVEDESIGN Мажите Спортски Шорцеви Брз Сува Фитнес и боди билдинг Тренинг Шорцеви 5 Инчен Inseam Шорцеви Салата

DEN 493.68

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук. 80% Полиестер, 20% Spandex.Внимание : да се Игнорира големина на табелата предвидено од страна , ве Молиме да Проверите на нашата големина на табелата во опис или последна сликата Пред да Нарачате, Ако сакате лабава шорцеви ве молиме цел еден големина нагоре.Материјал : 80% Полиестер и 20% Spandex; 5 инчен мажите шорцеви употреба Дише Материјал,меки,лесни,се водат,брз сува mesh ткаенини бидете кул и удобно додека се вежба.Лесно да се чисти, ја задржува формата и по повеќе мие.ДИЗАЈН : 12 инчен inseam мажите шорцеви е за професија и обука.Двојно џеб degisn држи вашиот телефон безбеден.Avtivity : Совршено одговараат за Кошарка, Фитнес, Трчање, Фитнес,Обука, Џогирање,риболов,Бокс и Надворешна активност.Уживајте во врвни технологии, прекини и одговара, со утеха, мотивација, поддршка и стил!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне