.

.

Whitecap 6095C Рачката се Повлече Слем Latch - Заклучување, 2-3/8 x 1-1/2

Whitecap 6095C Рачката се Повлече Слем Latch - Заклучување, 2-3/8 x 1-1/2

DEN 1672.80

Од стока
Во продавницата

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Заклучување на менувачот се повлече слем latch. 316 од не ' рѓосувачки челик изградба.Страната : 2-3/8".Длабочина : 1-1/2".Fastener предвидено, вклучува напаѓач на плоча.Whitecap 6095 C Рачката се Повлече Слем Latch - Заклучување, 2-3/8" x 1-1/2".Whitecap, Inc.е компанија основана во 1972 година. Ние сме активни како увозникот, производител, извозник и дистрибутер, главно, се занимаваат со хардвер и водоводни производи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне