.

.

6Pcs Нерѓосувачки Челик C-Менгеме Тигар Тешки Дрво Работат Тешки C-менгеме со Широка Вилица Отвори за Заварување/Столар/Градење/Домаќинство Планината

6Pcs Нерѓосувачки Челик C-Менгеме Тигар Тешки Дрво Работат Тешки C-менгеме со Широка Вилица Отвори за Заварување/Столар/Градење/Домаќинство

DEN 671.76

Од стока
Во продавницата

Ова C-менгеме е специјално дизајниран за woodworkers, заварувачи, градежните работници, фотографија, или направете го тоа сами.Тоа се прави на 304 нерѓосувачки челик, отпорни на корозија и ' рѓа-отпорни, многу силна и не е лесно да се скрши.Ова C-менгеме е направен од тешки-должност екипа и кован челик рамка, и јас-челик дизајн обезбедува одредена сума на сила.Тешки-должност дизајн на менгеме може да се обезбеди дека стегната објект нема да биде лесно да се деформирани.Лесно да го инсталирате, со прилагодливи позиционирање завртки, која може да се прилагоди според потребите, можат да бидат лесно стегната на било десктоп и дрвени ленти, стегање дебелина е за 0-0.98 инчи, едноставен и лесен за употреба.Се користи во различни проекти, во и надвор од куќата и прибор за мали до големи проекти, помошни лепење, nailing, Заварување, сечење, виткање.Големина : 32*24*30ММ/1.26*0.94*1.18 инчи, со дебелина од 0-25ММ/0-0.98 инчи.Со два М8 навој дупки,Секој пакет содржи 6 нерѓосувачки челик C-стеги.Тоа се прави на 304 нерѓосувачки челик, корозија-отпорни, анти- ' рѓа, и разновиден.Погоден за дрво, изградбата, ракотворби, итн.Тоа е лесен за употреба и може да се прилагоди според потребите.Дебелината дека може да биде стегната е 0-25ММ/0-0.98 во.Секој пакет содржи 6 нерѓосувачки челик C-стеги.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне