.

.

uxcell Силикони Цевка, 1/8(3мм) ID x 9/32(7mm) OD 5ft Силиконска Гума Цевка Воздух Црева за Вода Цевка на Пумпа за Пренос Јасно

uxcell Силикони Цевка, 1/8(3мм) ID x 9/32(7mm) OD 5ft Силиконска Гума Цевка Воздух Црева за Вода Цевка на Пумпа

DEN 179.76

Од стока
Во продавницата

Големина : 3mmx7mm(I. D. x O.Г.); Должина : 1.5 м/5ft.Температурата на работа : - 60 °C до 200 °C(- 76°F до 392°F).Силиконска Гума Цевки - ќе го издржат повторна употреба и за визуелна инспекција на течности.Оваа силикони цевка е направен од силиконска гума која е флексибилна и се отпорни на висока температура.Мулти-цел : Пренесување на течност и гас, како што се ракување со течни, пумпи, исцрпувања, потрошувачка, и вода&воздух црева за аквариум итн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне