.

.

Littlearth женска NHL Аризона Coyotes Љубов Tote, Тим Боја, 19 L x 6 W x 14 H

Littlearth женска NHL Аризона Coyotes Љубов Tote, Тим Боја, 19 L x 6 W x 14 H

DEN 527.76

Од стока
Во продавницата

Надворешниот tote е 100% ткаени текстилни хартија, поставата е 100% полиестер и плетенка јаже рачки се 100% памук.Увезени.Изработени од еко-пријателски ткиво хартија, ова tote е стилски и еколошки.Плетенка јаже рачки, внатрешни работи печ patch џеб и целосно наредени пространа внатрешност.Храбар ЉУБОВ графички на предната страна на tote со полна боја тим логото трансфер печатење.Великодушно големина tote мерење 20"x6"x14" да се носат сите на вашите essentials.Плетенка памук јаже се справува имаат 10" капка должина да се носат преку рамото или над вашиот зглоб.Оваа официјално лиценцирани tote торба е одличен начин да се покаже вашиот тимски дух во стил.Изработени од еко-пријателски ткиво хартија и плетенка јаже се справи и карактеристики храбар ЉУБОВ графички со полна боја тим логото трансфер печатење како и ентериер patch џеб.Мерки 20" x 6" x 14".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне