.

.

Оган Hydrant Слама Чаши Со Капаци (10 Парчиња) 12oz - за Шепа Куче Патрола Партија Материјали, Пожарникар Роденден Услуги, Firetruck Пожарникар Партија Украси, Спасување Куче М?

Оган Hydrant Слама Чаши Со Капаци (10 Парчиња) 12oz - за Шепа Куче Патрола Партија Материјали, Пожарникар Роденден

DEN 647.04

Од стока
Во продавницата

ОГАН HYDRANT ЧАШИ - Пакет од 10, обновливи пожарникар роденден пластични чаши со капаци.Има 12 мл.со флексибилни цевчиња, жолта боја.Поединечно завиткани.ОДЛИЧНА ПАРТИЈА КОРИСТ - совршени за било оган тематските страна, како што се : Шепа Куче Патрола Партија, Пожарникар Роденден услуги, Спасување Патрола Роденден, Маршал шепа куче патрола, оган камион роденден резерви.ПАРТИЈА МАТЕРИЈАЛИ - Овие sipper чаши се одличен прилог на вашето дете пожарникар роденден и да ја направат големи однесете дома партија услуги.СИМПАТИЧНА КУП - Пополнете ги со вашиот омилен пијалок или работи со нив некои од добрите и бонбони.Децата ќе ги сакам.Се КОРИСТИ ЗА - Мора да имаат партија материјали за : Шепа Куче Патрола Партија, Пожарникар Роденден на услуги за деца, Спасување Куче Маршал Тематските Партија Оркестарот.Оган Hydrant Слама Чаши Со Капаци Држи до 12 fl мл Големина 4" x 5 1/2" купот 8" флексибилни жолтата слама.Цврсти Пластични BPA free Поединечно Завиткани Овие sipper чаши се одличен прилог на вашето дете пожарникар роденден и да ја направат големи однесете дома партија услуги.Мора да имаат партија материјали за : Шепа Куче Патрола Партија, Пожарникар Роденден на услуги за деца, Спасување Куче Маршал Тематските Партија Оркестарот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне