.

.

Папирус Бебето Картичка (Нови Малку На Еден)

Папирус Бебето Картичка (Нови Малку На Еден)

DEN 343.20

Од стока
Во продавницата

Пред Порака : добредојдовте слатка бебе.Внатре Порака : Еве за вашиот нов малку еден и сите среќни моменти пред Честитки.Папирус бебето доаѓањето картички и бебе туш картички нуди премиум стил, како овој се повлече-играчка-тематските картичка кој дрво и мушка прилози.Картичка мерки во 4.5.x 6 во.Дополнителни поштенски може да се бара.Папирус нуди премиум канцелариски материјал, честитки карти, подарок заврши, подарок кеси и забавни производи за секојдневни прилики и сите летни сезонисите со уникатен дизајн и квалитет embellishments.Добредојдовте на доаѓањето на малку еден со симпатична бебе картички од Папирус!Оваа нова бебе картичка карактеристики на 'добредојдовте слатка бебе' поздрав подолу група на повлече-играчка животни направена од дрво и мушка прилози.Со уникатни мајсторство и исклучителна материјали, Папирус бебе честитки картички нудат премија и радосна изгледа за сите!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне