.

.

Папирус Бебе Туш Картичка Пакет, Честитки (3-Count)

Папирус Бебе Туш Картичка Пакет, Честитки (3-Count)

DEN 1999.20

Од стока
Во продавницата

КАРТИЧКАТА ПРЕД 1 : добредојдовте слатка бебе КАРТИЧКА 1 ВНАТРЕШНОСТА : Еве за вашиот нов малку еден и сите среќни моменти пред Честитки.КАРТИЧКАТА ПРЕД 2 : Празно КАРТИЧКА 2 ВНАТРЕШНОСТА : љубов добредојдовте на вашиот слатка бебе.КАРТИЧКАТА ПРЕД 3 : ЕДЕН тост!КАРТИЧКАТА 3 ВНАТРЕШНОСТА : На вашиот симпатична ново бебе Честитки.Сет од 3 премиум бебе картички со топла и слатки пораки рачно изработени со димензионални хартија форми, пом-poms, филц, сјајот, фолија и монистра, Коверти и уникатни Папирус злато печати вклучени Дополнителни поштенски може да се бара.Папирус нуди премиум канцелариски материјал, честитки карти, подарок заврши, подарок кеси и забавни производи за секојдневни прилики и сите летни сезонисите со уникатен дизајн и квалитет embellishments.Прослават нова бебе во Папирус стил!Оваа симпатична бебе картички асортиман поздравува нови бебиња во светли и шарени начини : шишиња картичка карактеристики виножито од бои и блескави сјај; играчка воз картичка карактеристики слатка порака; и симпатична, рачно изработени картичка карактеристики наредени животни направени со хартија и филц прилози, сјај и монистра.Со неверојатни мајсторство и исклучителна детали, Папирус бебе честитки картички се fashionably забава за сите!Совршен за нова мајка ми, мајка ми-да-биде, родители-да-биде, близок пријател, ко-работник, сосед, ќерка, син, stepdaughter, stepson, сестра, брат, stepsister, stepbrother, внука, внук, братучед и повеќе!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне