.

.

SMLJLQ 9/12pcs Шминка Четка Поставите Сенки во Прав Нагласи Четка за Руменило на Лицето Шминка Алатки Мека Кожа-Friendly Основната Четка Maquiagem (Боја : 9pcs)

SMLJLQ 9/12pcs Шминка Четка Поставите Сенки во Прав Нагласи Четка за Руменило на Лицето Шминка Алатки Мека Кожа-Friendly

DEN 4633.20

Од стока
Во продавницата

Сосема нов и висок квалитет.Ги исполнува сите дневни основна шминка барања.Се користи за очи и образи шминка.Направен од добар квалитет материјал, кој ќе не е лесно да се процени вашата кожа и лесно да се држиме прав.Четка за Коса Материјали : најлон влакна.Опис : Сосема нов и висок квалитет.Ги исполнува сите дневни основна шминка барања.Се користи за очи и образи шминка.Направен од добар квалитет материјал, кој ќе не е лесно да се процени вашата кожа и лесно да се држиме прав.Спецификации : Количина : 9 pcs Color : Како shown Type : Шминка brush Brush рачка : Wooden Brush Коса Материјали : најлон fiber Package се Вклучени : 9 x компјутери Шминка Brush Notes : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне