.

.

SMLJLQ 7 Компјутери Дијамант Форма Виножито се Справи со Шминка Четки Поставите Фондацијата Руменило во Прав Усна Четка Убавина Шминка Алатки за Полнење (Боја : A)

SMLJLQ 7 Компјутери Дијамант Форма Виножито се Справи со Шминка Четки Поставите Фондацијата Руменило во Прав

DEN 5426.40

Од стока
Во продавницата

Се користи за лицето да се применуваат,се вклопуваат или контура повеќе медиуми.Совршен за двете професионална употреба или лична употреба.Се користи за примена на минерални фондацијата, течни фондацијата и, исто така, руменило.Влакната ви даде беспрекорна покриеност на вашата фондација, руменило, и доработка во прав.Целосна покриеност со вашиот прав или минерална шминка фондации.Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба.Лесен за употреба и удобен за носење.Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа.Не бледнее и без коса намалувањето четки се зголеми и да ги презентираат вашиот живот вкус.Тоа е пренослив и лесен за употреба и носат.Се користи за лицето да се применуваат,се вклопуваат или контура повеќе медиуми.Совршен за двете професионална употреба или лична употреба.Се користи за примена на минерални фондацијата, течни фондацијата и, исто така, руменило.Влакната ви даде беспрекорна покриеност на вашата фондација, руменило, и доработка во прав.Целосна покриеност со вашиот прав или минерална шминка фондации.Пакетот Вклучува : 7pcs/set Козметички Шминка Четка за полнење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне