.

.

WANTAIJPN 12pcs Шминка Четки Поставите Прав Фондацијата Контура Highlighter Око Сочинуваат Четка за Сенки Меша Eyeliner Козметички Комплет Алатки (Справи со Боја : 12pcs со случајот)

WANTAIJPN 12pcs Шминка Четки Поставите Прав Фондацијата Контура Highlighter Око Сочинуваат Четка за Сенки Меша

DEN 1578.48

Од стока
Во продавницата

Професионален квалитет на четка сет кој вклучува сите основи треба секојдневно applications Suitable Професионална употреба или Домашна употреба или beginners Easy да се држиме прав, природна боја, рендерирање uniform Fibers се трајни, и противалергиски,мека и свиленкаста на допир,ќе обезбеди голема грижа вашиот skin With соодветна грижа, вашите четки може да се ужива years Specifications : Боја : Како shown Quantity : 121 pcs Type : Шминка brush Brush рачка : Wooden Brush Коса Материјали : најлон влакна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне