.

.

hwangli Трајни Бонбони Боја се Тркалаат Кадрава Тркалезна Четка Чешел Hairbrush Фризерски Алатка Светло Виолетова

hwangli Трајни Бонбони Боја се Тркалаат Кадрава Тркалезна Четка Чешел Hairbrush Фризерски Алатка Светло Виолетова

DEN 77.52

Од стока
Во продавницата

Лесно и нежен начин да detangle на вашата коса.Дизајнот не се лизга справи го прави немирен да падне надолу и прави да се чувствуваме удобно кога ќе го одржи.Флексибилни чешел заби може да масажа на вашиот скалп умерено и цврсто навивам вашата коса и ефикасно да чешел косата заврзана.Во исто време, тоа исто така може да чешел низ косата и подобрување на еластичност на вашата коса.Карактеристики : Удобна Рачка, се Тркалаат Четка, Бонбони Боја, Трајни, Анти-статички.Пакет се Вклучени : 1 x Чешел.Спецификации : Точка Име : Чешел Материјал : Пченица Слама Целулоза Количина : 1 Pc Size : 22cm x 4cm/8.66" x 1.57" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне