.

.

Сина Бебе Момче Капчиња Bootie, 0-12 месеци, рачно изработени Новороденче Чевли

Сина Бебе Момче Капчиња Bootie, 0-12 месеци, рачно изработени Новороденче Чевли

DEN 576.00

Од стока
Во продавницата

Симпатична, трендовски и супер популарни капчиња бебе чевли во стилот на познатиот спортски чевли бренд.Направени се од највисок квалитет мека и нежна на бебето кожата предиво - памук и акрил мешавина предиво.Прилагодлив на бебето нога преку laces.По незаборавните дизајн на класичен патики.Доаѓа во 4 класичен живописни бои и 5 големини - од 0 до 12 месеци.Супер лесно да се грижи и да се носат : )ГОЛЕМИНА : новороденче - 3 1/4 инчи (8 cm)0-3 месеци - 3 1/2 инчи (9 cm)3-6 месеци - 4 инчи (10cm)6 - 9 месеци - 4 1/4 инчи (11 cm)9-12 месеци - 4 3/4 инчи (12cm)ве Молиме следете ги последната слика водич за големината references CARE : Само измијте ги во нежна машина циклус (110 F - 40 C), сува станот.Не железо или присилува.БОИ : Black Blue Red Yellow .

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне