.

.

Civaner 4 Парчиња Миленичиња Куче Божиќ Чорапи,2 Бои 16 Бафало Plaid Големи Црвено Црна Коска Класичен Виси Божиќ Порибување за Кучиња Божиќ Декорации

Civaner 4 Парчиња Миленичиња Куче Божиќ Чорапи,2 Бои 16 Бафало Plaid Големи Црвено Црна Коска Класичен Виси

DEN 383.76

Од стока
Во продавницата

Пакет на информации : ќе добиете 4 парчиња од коските форма Божиќ чорапи, тие се погодни за вашиот слатки и убави пет кучиња, вашите миленици ќе живеат еден незаборавен и среќен Божиќ; Покрај тоа, постојат 2 вида можете да одберете, доволно е доволно да се применуваат.Безбедно и мек материјал : направен од квалитетот крпа, со мека текстура и површина за употреба, не е лесно да исчезнат или да се скрши; Тоа ќе не боли вашата нежна кожа, сигурен да ги допре или да ги красат вашата елка.Перење метод : препорачливо е да се чисти овие елаборат виси украси со мека рака мие, исто така се применуваат за машина за перење, само железо на ниска топлина, не кајгана а потоа ставете ги во суви места.Изненадувачки и убави подароци : тоа е паметен избор за испраќање подароци на вашите пријатели, колеги, roommates, соседи и миленичиња љубовници, нејзината класична карирани дезени и неконвенционални форми ќе ги импресионираат другите, полн со забава и радост.Димензија детали : секој виси порибување декорација мерки за 16.5 x 8.3 инчен, голема, но преносни и лесни за да ја вашиот Божиќ дрво или венец, исто така, погодна за вашиот двор, ѕид, канцеларија, камин и сите други места ви се допаѓа.Класичен Божиќ елементи : Печатени со елегантен бивол plaid, погодни за многу различни стилови на почетниот decors, зголемување на празнична атмосфера.Нејзините коска облик дизајн е неконвенционален и креативни, интересно и забавно да се даде вашиот елка или венец.DIY со вашата имагинација : може да се користат вашата имагинација смело, како и сечење на нашите крпа чорапи како ви се допаѓа, и сликарството на нив.Можете исто така да се откажам овие карирани виси чорапи на вашиот ѕид со други виси decors, како што се плакети и слика рамки.Карактеристики : Материјал : крпа Боја : како што е прикажано на сликата Големина : околу 16,5 x 8.3 инчен Видови : 2 бои Количина : 4 парчиња Пакетот вклучува : 4 x Божиќ порибување украси Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Ве молиме да се мијат овие бивол plaid чорапи во топла вода, не кајгана или користете топла вода.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне