.

.

CYHO Накит Јаже Отпорни на Топлина, Додаток за Полнење во слаткарница;Дома;Одбележат;Мода Продавница;Растителни Парк;Фабрика, 160000x0.3(MM), Светло Сина, 1 Парче Накит Јаже

CYHO Накит Јаже Отпорни на Топлина, Додаток за Полнење во слаткарница;Дома;Одбележат;Мода Продавница;Растителни

DEN 166.56

Од стока
Во продавницата

Еден влакно на извртени волна нема потреба да се подели свила.На површината се меки, која е погодна за завиткување цвеќиња, и тоа не е лесно да се откажат од нишка.Овој производ не е лесно да се потроши за своите мали тркалаат дизајн, и лесен за употреба.Овој производ се чувствува деликатна.Сјајна боја.Применливи Прилики : Торта Продавница;Дома;Одбележат;Мода Продавница;Растителни Парк;Фабриката;Вила;Риболов;Travel;Цвет Продавница Боја : Светло Сина Материјали : Линија Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 100(G) Должина : 160000(MM) Ширина : 0.3(MM) Пакет се Вклучени : 1 парче Накит Јаже / Beading Тема Кабелот Карактеристики : Еден влакно на извртени волна нема потреба да се подели свила.На површината се меки, која е погодна за завиткување цвеќиња, и тоа не е лесно да се откажат од нишка.Овој производ не е лесно да се потроши за своите мали тркалаат дизајн, и лесен за употреба.Овој производ се чувствува деликатна.Сјајна боја.Овој производ е внимателно ткаени, во потрага убава и практична.Овој производ има долга-терминот услуга живот.Овој производ не е лесно да се пробие за неговата силна еластичност.Тоа може да бидат заменети со разни алатки, поради неговата широк спектар на примена.Тоа може да се намали слободно да го изберат нејзиниот погоден големина.Напомени : Чувајте го производот подалеку од извор на оган, така што нема да влијае на неговиот квалитет.Ве молиме чувајте го објект во суво место.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне