.

.

CYHO Накит Јаже Отпорни на Топлина, Додаток за Полнење во слаткарница;Дома;Одбележат;Мода Продавница;Растителни Парк, 160000x0.3(MM), Светло Виолетова, 1 Парче Накит Јаже / Bea

CYHO Накит Јаже Отпорни на Топлина, Додаток за Полнење во слаткарница;Дома;Одбележат;Мода Продавница;Растителни

DEN 166.56

Од стока
Во продавницата

Еден влакно на извртени волна нема потреба да се подели свила.На површината се меки, која е погодна за завиткување цвеќиња, и тоа не е лесно да се откажат од нишка.Овој производ не е лесно да се потроши за своите мали тркалаат дизајн, и лесен за употреба.Овој производ се чувствува деликатна.Сјајна боја.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне