.

.

Techwood 1100W Преносни Електрични Серпентина Топла Плоча Еден Режач за Готвење, Countertop Cooktop Нерѓосувачки Челик со Електричен Шпорет, Лесно Чистење, Надградена Верзија

Techwood 1100W Преносни Електрични Серпентина Топла Плоча Еден Режач за Готвење, Countertop Cooktop Нерѓосувачки

DEN 549.36

Од стока
Во продавницата

????МИНИ ГОЛЕМИНА & ПРЕНОСНИ - Techwood Електрични Серпентина Режач користи нерѓосувачки челик дизајн, компактен и рамни го прави идеален за домови, студиа, RV/каравани, работа, кампување, секојдневна употреба или како дополнителна готвење апаратот во зафатени кујна.Поради својата Тенок Простор за Заштеда на енергија Дизајн, можете лесно да се користи во затворен простор или било каде. ????ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ - Techwood Електрични Топла Плоча ефикасно да се готви на различни видови на храна како што се пржени јајца, сирење на скара, супа, тестенини, зеленчук и многу повеќе.Исто така, можете да го користите за да ја задржува посакуваната топлина мирно.Само да се претвори контрола knob) и изберете соодветна температура прилагодувањето за вашата храна, и режач, ќе се одржи топлина. ????ПОГОДЕН ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА САДОВИ - Techwood Електрични Cooktop може да се користи со било кој тип на садови во вашиот дом, како што се алуминиум тави, бакар тави, фрлија lron тави и не-магнетни не ' рѓосувачки челик тави може да се загрева садови ефикасно со минимална топлина на косата.Керамички панел и нерѓосувачки челик тело да го издржат честа употреба.Едноставно избришете со чиста крпа кога се излади. ????МОЌЕН & SAFE - Електрични Еден Режач напојува со 1100 W, тоа загрева храна побрзо отколку конвенционалните готвење се движи.Неговото тело е направен на трајни производи од не ' рѓосувачки челик домување дека е високо отпорна на високи температури и оган.Не се лизга на нозе стабилна готвење.Солидна нерѓосувачки челик riveted се справи со останува кул и удобно за време на готвењето.Ергономски дизајн обезбедување безбеден транспорт и останува кул на stovetop. ????ВЕТУВАЊЕ - Techwood нуди одличен фан-омилени 12-месечен ветување и пријателски услуги на клиентите, нашата служба за корисници ќе бидете онлајн за сите на време за да ви помогнат.Сите Techwood производи се заштитени со НАС Производ Осигурување од Одговорност.Видете го упатството за детали.Дизајниран така што ќе може да се укине на топла плоча со леснотија и без гори себе правејќи го безбедно да се движат насекаде.На топла плоча е опремен со топлинска осигурач за заштита од прегревање.Тоа автоматски ќе се исклучи (light off) кога температурата се крева премногу висока, и автоматски се пали (светло) кога се враќа во нормала.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне