.

.

5 Парчиња Bling Автомобил Телефон Носителот Кристал Телефон Монтажа за Автомобил, Кристално Автомобил Воздухот се Пропустливи Автомобил Coasters Автомобил Прстен Амбле?

5 Парчиња Bling Автомобил Телефон Носителот Кристал Телефон Монтажа за Автомобил, Кристално Автомобил Воздухот

DEN 311.76

Од стока
Во продавницата

Количина и големина на : производот вклучува 1 bling кристал автомобил телефон носителот, 2 првенство перници инкрустирани со дијамант силика гел, за 2.75 инчи во дијаметар; 2 блескав старт прстени, за 3 cm/ 1.18 инчи во дијаметар; појавување На автомобил започнете прстени се изработени од цинк и инкрустирани со кристал, што е и практично и убава.Мулти функција заградата : автомобил телефон заграда може да се примени не само за автомобилски клима уред пропустливи, но исто така и за инструмент-таблата и шофершајбната; Можете да го замените пропустливи база или гел подлога во секое време да го инсталирате како што се бара; Тоа е многу стабилен и може да биде стегната во секој случај за време на возење; Компатибилен со повеќето паметни телефони од 4.0 инчи да ја 6.2 инчи.Увеселителен парк дизајн карактеристики : ова увеселителен парк има добра потпора, спречува чаша од лизгање, и помага да се намали бучавата предизвикана од купот лизгачки кога возите; Дијамант стил увеселителен парк, со модерен и блескави изглед, го прави вашиот автомобил зрачат шарм, веќе не е монотоно внатрешни работи.Едноставна операција : на прилагодливи мобилен телефон заградата е лесно да се инсталира и практично, може да бидат управувани од една страна, со гравитацијата врски дизајн, и може да биде стегната автоматски; Тоа, исто така, има резервирано полнење порта, и автомобилот телефон стојат лесно може да го полните вашиот мобилен телефон; Овој сет за автомобил внатрешни работи производи со rhinestones може да донесе романтична атмосфера за вашиот автомобил, постепено се овозможи да се опуштите и да се донесе пријатно расположение.Убав подарок : оваа група на сјајна автомобил декорација додатоци, тие не само што е исклучителна, но, исто така, се многу практични, многу погодна за денот на мајката, birthday (роденден), Божиќ, денот на Вљубените, свадба, Нова Година подарок на семејството, пријатели, соученици, убава и великодушни.Квалитет на материјалот : На мобилен телефон заградата е направен на квалитетот ABS гума и shinny кристал дијамант.Можете да го замените пропустливи база или гел подлога во секое време да го инсталирате како што се бара.Тоа е многу стабилен и може да биде стегната во секој случај за време на возењето.Секој автомобил увеселителен парк е направен на квалитетот 6 мм ticked силиконски материјал, тоа е екстра издржливи, водоотпорни, лесно да се чисти и без чуден мирис.Bling кристал дизајн : Оваа група на сјајна автомобил декорација додатоци, тие не само што е исклучителна, но, исто така, се многу практични, и може да донесе романтична атмосфера за вашиот автомобил, подобрување на автомобил декорација, е одличен автомобил декорација и организатор, дозволете му на вашиот автомобил задржи шармантна и чиста.

Карактеристиките

Material:
silicone, plastic
Color:
as pictures shown
Package includes:
2 x Bling car cup coasters :
1 x Bling crystal car phone mount :
2 x Car crystal rhinestone rings :
Warm note:
Manual measurement, please allow slight errors on size. :
The colors may exist slight difference due to different screens. :
Вака можеби ќе ви се допадне