.

.

Bling Автомобил Телефон Носител на Универзалната Кристал Кристал Мобилен Телефон Носителот на Мини Автомобил Цртичка Воздухот се Пропустливи 360° Прилагодливи Auto Phone

Bling Автомобил Телефон Носител на Универзалната Кристал Кристал Мобилен Телефон Носителот на Мини Автомобил

DEN 479.76

Од стока
Во продавницата

Висок Квалитет, Изработена од ABS гума, пластика и кристално кристал материјали.Исполнет со висок квалитет bling rhinestones, кога светлината хитови тоа само правото, тоа ќе искра и сјај за само како вашиот омилен накит.Bling Автомобил Телефон Носител, го прави лесно да го вметнете и отстранете го вашиот телефон со една рака.Стилски Дизајн - Големината е 8.5*8.5 cm/3.35*3.35 инчен (Висина*Широк).Компатибилен со сите паметни телефони од 4.0 инчен да се 6.2 инч.Прилагодливи за различни телефонски големини, универзална вклопат за повеќето паметни телефони и GPS уреди.Обезбеди дебелината на вашиот уред

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне