.

.

VanEnjoy Полно Зрно Кожа Прилагодливи Замена Рака Крстот Тело Торба Чанта.1 инчен широк

VanEnjoy Полно Зрно Кожа Прилагодливи Замена Рака Крстот Тело Торба Чанта.1 инчен широк

DEN 431.76

Од стока
Во продавницата

Полно Зрно.Материјал : Врвен квалитет nuatural полно зрно кожа за на рака и метални токи.Прилагодлива должина : Прилагодлива должина во опсег од 26" на 51"(65-130 CM).Доволно долго за crossbody торба.Ширина : 1"(2.5 CM).Одличен квалитет и изработка : soft& трајни уметнички дела со елита изработка, на цврсти метални токи се лесно да се инсталира и да го замени.Класичен дизајн : Одлична замена за на рака или справи за DIY торба, како што се чанти, спојки, крос-тело кеси, purses итн.Целосна гаранција - Целосна наплата или замена ако не сте задоволни со вашето купување.Ве молиме бидете сигурни дека големината и бојата на кожата е токму она што треба пред да го купите!.Van Enjoy е професионална регистрирана трговска марка со долга историја, која се фокусира на обезбедување со врвен квалитет вистински кожни производи.Секој производ од Van Enjoy се направени од врвен квалитет рака бере вистинска кожа.Van Enjoy е професионална продавачот во вреќи' додатоци на .Ние сме сториле за да се обезбеди висок квалитет на производи на услуги за глобалниот клиенти.Напомена : 1. Мало боја разлика може да постои поради осветлување ефект во фотографии. 2. Околу 1cm големина разлика може да се случи како и сите мерки преземени од страна на рацете.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне