.

.

60 Пак Поединец Еден Cupcake Контејнери, Торта Превозникот, за Еднократна употреба Пластични Торта Кутија Носителот, Да се Оди Контејнери за Кифла, Десерт Чаши со Капац?

60 Пак Поединец Еден Cupcake Контејнери, Торта Превозникот, за Еднократна употреба Пластични Торта Кутија Носителот,

DEN 311.76

Од стока
Во продавницата

✅ЛЕСЕН ТРАНСПОРТ : Една Преграда со Осудени Капак прави испорака бриз.Совршен избор за торти да се оди со јасно пластика врвот. ✅ВИСОКА НЕСРЕЌАТА Дизајн Со Шуплина : Места дизајниран во 4 Краишта на прсти, го прави лесно да ги собереш на колачи без урнатините на декорирани мрзнување. ✅НОСИТЕЛИ ЗА ПОВЕЌЕ ОПЦИИ : Не само cupcakes, muffins, мини fluted торти, колачи, и многу повеќе possiblities во оние мали пластични контејнери!Мора да се има домашна стока која јасно се прикаже најубаво украсени cupcakes со високи мрзнување, и, исто така, покажуваат нив во пекари, достав продавници и десерт продавници. ✅ЕКОНОМСКА ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : 60 Пак го прави секој денар се брои!Цврстата Структура со клик тока го спречува вашиот cupcakes од сушење или губење на нејзината влага. ✅ГОЛЕМИНА &ГАРАНЦИЈА : Должина : 3.75 Инчи, Ширина : 4.25 Инчи, Висина : 3.5 Инчи.Cupcake кутии имаат доволно простор за декорирани стандардна големина cupcakes.И Увери квалитет за да се направи вашиот купите повеќе сигурен.Слободни се врати ако контејнерите не ги задоволи вашата потреба.Потреби на клиентите секогаш се почитува и слушав добро.Силна& Трајни.Осудени Капаци.Smart Дизајн.Повеќенаменски Capcake Того Сад.Ќе Сакаат Користење На Овие Издржлив И Силен Кутии Насекаде И Да Одите!.Bentooogo Е Кетеринг За Полесен Начин За Луѓето Со Зафатен Живот!Ви Треба За Момент Да Уживате И Да Се Добие Освежен!.Уживајте во вашиот колачиња, macaron, muffins(ќе името).за појадок, ручек, вечера дома, во училиште, на работа, во партии.во парк, надвор, кога кампување или пешачење или кога сте на патување!.Силна& Durable Doomed Lids Smart Дизајн.Голем Простор. – Кои се доволно големи за да ги зачувате muffins, cupcake,колачиња.Најголемиот дел Пакување од 60 Кутии - Во пакување од 60 е економски!Трошат помалку за вашиот дом или храна бизнис.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне