.

.

Занает Шиење Алатки Посочи Крст-Бод Крстот Цвест Rip-по Нишката Смена Бод Смена Везови Отстранување Алатка Тема Машина Тема Puller

Занает Шиење Алатки Посочи Крст-Бод Крстот Цвест Rip-по Нишката Смена Бод Смена Везови Отстранување Алатка Тема

DEN 42.48

Од стока
Во продавницата

Структурата дизајн и материјал што се користи врз основа на Ергономијата, многу лесен за контрола, со долги рамни се справи.Да се биде направен од високо-квалитет на метал и пластика, тоа е тешко и издржливи, и не е лесно да се скрши; Овие корисна бод Rip-на, исто така, може да трае долго време.Нашите криви сечилото цвест Rip-по функции екстра-остри конкавна точка и црвен круг мини топката на крајот на помали вилушка, тоа е добро за брзо сечење и расцепен од несакани шевовите и бода без да се оштети ткаенината.Оваа цвест Rip-по е посочи алатка, и тие лесно може да се добие во мали места кога крои; јасно пластична капа за да се спречи вашата рака од пункција кога не е во употреба.Пакет се Вклучени : 1* Нишка Смена, Големина : околу 12.5 cm во должина.Количина : 1 Pc Size : околу 12.5 cm во length Cutter Главата Материјал : Steel Package се Вклучени : 1* Нишка Remover Color : Како picture It се користи во шиење, текстил и крстот бод полиња.Тоа е едноставна и компактна, па можете да го користите лесно.Тоа ќе биде добар помошник за вас во шиење индустрија и текстил крстот бод индустрија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне