.

.

DJ Винил Рекорд Кормило Патент се Повлече,Подарок за Музичар,Musican Подароци,Татко Роденден Подароци,Винил Рекорд Hummer Затворач Кормило Патент се Повлече,BV017

DJ Винил Рекорд Кормило Патент се Повлече,Подарок за Музичар,Musican Подароци,Татко Роденден Подароци,Винил

DEN 45.12

Од стока
Во продавницата

Материјал : Алуминиум,Стакло.Кормило големина : 35mm*40mm,Стаклена купола Големина : 20mm.На Патент е покриен со висок квалитет кристално јасна стаклена купола која ги штити убава слика и го подобрува тоа.Боја : шоу на сликата,Многу убав подарок,рачно изработени Патент. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет,фото Патент,уникатен накит.Многу убав подарок,рачно изработени Патент,ноќта на Вештерките,Велигден,Chirstmas,Денот на Благодарноста,Годишнина подарок,Chirstmas Подарок.Направени и пакувани внимателно со љубов ,Кормило големина : 35mm*40mm,Патент мерки 20mm,Материјал : Алуминиум,Стакло.Стаклена купола Големина : 20mm .Боја : шоу на сликата ,На Патент е покриен со висок квалитет кристално јасна стаклена купола која ги штити убава слика и го подобрува тоа ,Дали имате било какви прашања, само прашајте ме, јас ќе ви одговори во рок од 24 часа.сите Патент доаѓа во шарм подарок торба.Ви благодариме за пребарување и шопинг!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне