.

.

Mepra AZC1098C1104 Coccodrillo Bronzo Овошје Лажица, [Пакет на 48], 17.1 cm, Полиран Бакар Заврши, машина за миење Садови Безбедно Садови

Mepra AZC1098C1104 Coccodrillo Bronzo Овошје Лажица, [Пакет на 48], 17.1 cm, Полиран Бакар Заврши, машина за

DEN 1663.20

Од стока
Во продавницата

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.ИТАЛИЈАНСКИ ИЗРАБОТЕНИ ДИЗАЈНИ : Mepra е познат за иновативност во дизајнот, благодарение на соработки со важни италијански дизајнери како што се Angelo Mangiarotti.Сега ќе можете да лесно да се донесе парче Направени во Италија историјата на вашата маса.Се ДОЖИВЕЕ НЕШТО ПОСЕБНО : На Coccodrillo flatware колекција е исклучиво наменета во Италија од страна на Mepra дизајнери.Секоја единствена дел од прибор за јадење е луксузно ласерски-врежани со крокодил кожата шема и додава екстра стил и елеганција на наплата.ВИСОКА ОТПОРНОСТ на ПРИБОР за јадење : јадење приборот за јадење во собата е направен со користење на не ' рѓосувачки челик 18/10. Оваа челик содржи повеќе од 5% на легирање елементи и е многу силна.Материјалот останува непроменета со корозија и оксидација.MEPRA ОВОШЈЕ ЛАЖИЦА : на Располагање во собата на 48, на Coccodrillo Овошје Лажица е 17.1 cm долга и има Полиран Бакар Заврши.Тоа е ергономски дизајниран за употреба додека јадење и се користи од страна на хотели, ресторани и угостителски дејности.Достапни во собата на 48, на Coccodrillo Овошје Лажица е 17.1 cm долга и има Полиран Бакар Заврши.Тоа е ергономски дизајниран за употреба додека јадење и се користи од страна на хотели, ресторани и угостителски дејности.На Coccodrillo flatware колекција е исклучиво наменета во Италија од страна на Mepra дизајнери.Секоја единствена дел од прибор за јадење е луксузно ласерски-врежани со крокодил кожата шема и додава екстра стил и елеганција на наплата.Mepra прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне