.

.

Нерѓосувачки Челик Симпатична Мики Уво Овошје Предници Десерт Вилушка 4 Парче сет Мини Коктел Предници Мезе Вилушка Салата Торта Десерт Предниците (Сребрена боја ?

Нерѓосувачки Челик Симпатична Мики Уво Овошје Предници Десерт Вилушка 4 Парче сет Мини Коктел Предници Мезе

DEN 239.52

Од стока
Во продавницата

Материјал : лажица се изработени од нерѓосувачки челик со цртан филм справи изработени од природни смоли.Го прави својот изглед повеќе убави.Вие исто така може да одговара според вашата омилена шолја и да игра поради својата вредност.Убавина, апетитот и среќа се насекаде.Големина На : лажица е околу 5 инчи долго и 0.82 инчи широка.Постојат 4 исклучителна комбинации на бои за да можете да ја поседувате.Без разлика дали тоа е една партија или на роденден семејството партија, со користење на тоа дефинитивно ќе привлече внимание и љубопитност на другите.Одлична изработка : Со лажица се фалсификувани од трајни нерѓосувачки челик, и површината ќе стане посветла по полирање.Висока температура отпор, отпорност на корозија, без мувла, безбедни и здрави.Исклучителен подарок : симпатична цртан филм дизајн, без разлика дали сте момче или девојче, затоа што неговиот стил е многу популарен меѓу девојките, што може да го даде како подарок за вашата ќерка или девојка, вие дефинитивно ќе добиете љубов прегратка.Апликацијата сценарио : Дали сте случајно пиење попладне чај, или седење пред ТВ, пиење кафе и јадење сладолед, тоа е совршен за да уживаат и натпревар.Можете исто така да додадете повеќе салати и десерти како секојдневен оброк.Премиум лажичка кафе 4 исклучителна стилови, универзална стилови за возрасни и деца материјал е изработен од нерѓосувачки челик, со користење безбеден, еколошки смола рачка, здрава, безопасни и еколошки.женски како цртан филм дизајн, тој не може да одговара на различни стилови на чаши и чинии да се зголеми чувството на модата.Слободно време за користење : кафе/млеко чај/сладолед/салата/торта Применуваат сцена : Дарови/Роденден/кафуле/Попладне чај спецификација : Производ : Лажица Стил : роман, симпатична, елегантен, единствен Материјал : не ' рѓосувачки челик и смола Цртан филм лажица : розова боја црна, жолта сина Големина : 5x0.82 инчи Лажица боја : злато и сребро Количина : 4 x лажици.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне