.

.

Swingline Спојувач, SuperFlatClinch 50, Половина Лента Десктоп Спојувач, 50 Лист Капацитет, Црна/Црвена (5000599A)

Swingline Спојувач, SuperFlatClinch 50, Половина Лента Десктоп Спојувач, 50 Лист Капацитет, Црна/Црвена (5000599A)

DEN 477.60

Од стока
Во продавницата

СТАНОТ EDGE ТЕХНОЛОГИЈА – Креирајте мазна и рамна захефтана страници.Super Flat Clinch технологија цврсто flattens главен, кој помага во спречување на трудови од виткање да се појавува на рабовите.РАЧНИ ИЛИ ДЕСКТОП USE – Чувајте ги вашите stapling алатки блиску на дофат на раката.На врвот-вчитување спојувач има половина лента од 105 staples и е ергономски дизајниран за удобно рачни или десктоп користење. 50 ЛИСТ STAPLING – Совршени за вашиот најголемите проекти, главен до 50 листови одеднаш.Кога stapling 2-30 страници се користи Swingline S. F. 3 staples.За поголеми работни места, користете Swingline Висок Капацитет staples.TACKING ОПЦИЈА – Прилагодите начинот на кој главен.Лесно ослободете го на спојувач да се капи до флаери или постери на меки површини.Големина : Компактен | Стил : 50 Лист Капацитет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне