.

.

MultiBey Акрилик Јасно Десктоп Спојувач Транспарентен & Шарени Тешки Staplers Канцелариски Материјали (Розово Злато)

MultiBey Акрилик Јасно Десктоп Спојувач Транспарентен & Шарени Тешки Staplers Канцелариски Материјали (Розово

DEN 359.52

Од стока
Во продавницата

????Материјал : се направени од издржлив Акрилик тело материјал + шарени нерѓосувачки;. ????Спојувач Н W е 223g, со не се лизга база на дното, стабилен и добар користење. ????Применливи staples : стандардна големина 24/6 или 26/6 staples на располагање. ????Спојувач големина е 5.7"x1.37"x2.6", секој сет вклучува 950pcs розово злато staples како подарок. ????Пакет : 1 спојувач + 1 кутија staples по пакет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне