.

.

Fixcracked Екран на Допир за Замена на Делови Digitizer Стакло Собранието за Ipad воздух 1 и WIFI Антена Кабелска и Професионална Алатка за Полнење (црна)

Fixcracked Екран на Допир за Замена на Делови Digitizer Стакло Собранието за Ipad воздух 1 и WIFI Антена Кабелска

DEN 1346.40

Од стока
Во продавницата

Компатибилен само со i Pad Воздух 1 Генералот Модел : A1474, A1475, A1476 (Сите Wi Fi и Безжични Оператори).Вклучува x1 Црн Екран на допир за Стакло Собранието Замена + x1 Поправка Раководство + Wifi Кабел.Бесплатни Wifi Антена понудени,Кога ќе ги отстраните вашите стари екран тоа е лесно да се оштети, но не грижете се, имаме replacment за тоа.Овој дел го прави инсталирање на предниот панел собранието полесно со лепило, пред се соочуваат со камера заграда, и празно home копчето веќе инсталиран.Доаѓаат со Висок Квалитет DIY слободни алатки за поправка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне