.

.

TOPGREENER Dimmer со Светлината на Вредноста Лизгачот, Еден Пол или 3 Пат, 150W LED, 600W Блескаво/Халоген, Никел/ENERLITES Screwless Декоратор Плоча Детето Безбедно Маска, 1 Банда 4.68 H x 2.93 L,

TOPGREENER Dimmer со Светлината на Вредноста Лизгачот, Еден Пол или 3 Пат, 150W LED, 600W Блескаво/Халоген,

DEN 671.76

Од стока
Во продавницата

Dimmer : Затемнување Решение : не се бара неутрална жица и може да се инсталира во сите домови со стандардни електрични жици.Dimmer : 3-Начин на Примена : може да се користи во сингл-пол и 3-начин апликации и со 3-начин прекинувачи.Dimmer : За употреба со dimmable LED светилки во 150 W, Блескаво/Халоген осветлување на 600 W.Dimmer : Дискретна лизгачот за прецизно затемнување.Исто така има несакани тркала за прилагодување на dimmer со различни името на брендот светилки, УЛ Наведени.Ѕид Плоча : Ѕид Плоча : Лесна замена на било кој ѕид плоча на иста големина.Надворешните димензии се : Висина : 4.68" x Должина : 2.93" инчи.Внатрешни димензии се : Висина : 2.65" x Должина : 1.36" инчи.Screwless маска за дополнителна безбедност на децата, 1 година Гаранција, УЛ наведени.Се создаде совршен износ на нивото на светлината додека користење на најновите ултра-висок и ултра-ниска технологии со TOPGREENER TGDMDS.Дизајниран за употреба со LED светла, ова dimmer карактеристики голем лево кон десно гребло прекинувач и затемнување лизгачот која обезбедува одлични ниска или висока осветленост на вредноста.На страничните тркала ви овозможува да го прилагодите вашиот dimmer за употреба со различни dimmable светилки.ENERLITES Елита Серија screwless маска, детето безбедно ѕид плочи може да го замени било декоратор receptacle или да се префрлиш на иста големина.Овие ѕид плочи се направени за да се подобри изгледот на секоја соба.Низок профил дизајн вклопува беспрекорно, без видлив јаз помеѓу ѕид плоча и на ѕид.Нивната мазна завршница обезбедува на атрактивен изглед и прави лесно да се чисти.Димензии : 4.68" Висина x 2.93" Должина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне