.

.

Sungil Машини Co Ltd SRBM-26 Радијални Зрак Спојка, Ултра Висока Јачина Алуминиум Легура Тело, Поставено Завртка

Sungil Машини Co Ltd SRBM-26 Радијални Зрак Спојка, Ултра Висока Јачина Алуминиум Легура Тело, Поставено Завртка

DEN 1037.52

Од стока
Во продавницата

18000 Макс. ВРТЕЖИ во минута. 480 Статични Torsional Вкочанетост. 4 Макс Вртежен Момент.Пакет Тежина : 5.0 фунти.Sungil Машини Co Ltd SRBM-26 Радијални Зрак Спојка, Ултра Висока Јачина Алуминиум Легура Тело, Поставено со Завртки, СРБ серија е едно парче метал спојување без backlash и апсорбира неусогласеност преку своите шлиц структури, што е направена од ултра висока јачина алуминиум материјал (AL-7075-T6) со цел да се подобри својата издржливост.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне