.

.

Sungil Машини Co Ltd SOH-8SS Oldham Спојка, Поставете Завртка

Sungil Машини Co Ltd SOH-8SS Oldham Спојка, Поставете Завртка

DEN 1250.88

Од стока
Во продавницата

20000 Макс. ВРТЕЖИ во минута. 10 Статични Torsional Вкочанетост. 1 Макс Вртежен Момент.Пакет Тежина : 5.0 фунти.Sungil Машини Co Ltd SOH-8 SS Oldham Спојка, Поставете Завртка, Испеана-лошо Машини обезбедува различни spacer видови кои се дозволени да се користат во посебни околности.SOH серија пренесува движење низ средината spacer и особено е одличен за апсорпција на паралелни неусогласеност.Тоа им овозможува на реакција на сила на окното за да се намали со поместување на spacer иако постои паралелно неусогласеност, и има едноставна структура за самостојно одржување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне