.

.

IKASEFU Компатибилен со Samsung Galaxy A21 Случај Ембос Пердув Стп Кожен Паричник Рака Случај со Држачот на Слотови Shockproof Магнетни Потпирачот Folio Флип Книга Заштитен Браник По

IKASEFU Компатибилен со Samsung Galaxy A21 Случај Ембос Пердув Стп Кожен Паричник Рака Случај со Држачот на

DEN 2232.00

Од стока
Во продавницата

Компатибилен со : Samsung Galaxy A21. Креативни уникатен симпатична дизајн го прави вашиот случај повеќе корисни и модата.Ажурирајте го вашиот телефон безбедно и заштитени во стил со овој Кожен паричник случај.Кожа материјал,со мека TPU внатрешна случај кој ќе го заштити вашиот телефон добро.Камерата исечок,полнач,и микрофон отворен за олеснување на пристапот.Функција : Специјално дизајнирани Компатибилен со Samsung Galaxy A21. Го заштитува вашиот телефон од smudges,гребнатини,нечистотија,и секојдневно носат и солза.Хуманизирано дизајн го прави нашиот случај повеќе корисна, лесно може да пристапите до сите копчиња и карактеристики, контроли, и пристаништа.Тоа е добар подарок за децата,учениците и девојка.Големината е удобно за вас да се фати.Издржливи СТП кожа материјал,со Мека TPU внатрешна случај кој ќе не боли вашиот телефон.Може да се превртува за да се Залагаме за лесно прегледување.Пакет Содржина : 1 x Случај (Телефон НЕ е вклучен!).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне