.

.

JHGF Кат Стои Навлажнувачи Тивка Голем Капацитет Големи Спреј Интелигентни Постојана Влажност Интелигентна Контрола Моќен Магла Излез во Зголемување На Влажноста ?

JHGF Кат Стои Навлажнувачи Тивка Голем Капацитет Големи Спреј Интелигентни Постојана Влажност Интелигентна Контрола

DEN 1656.00

Од стока
Во продавницата

[Врвот Пополни Овлажнител Нема Истекување Дизајн] Карактеристики на монтажни резервоарот за вода и широк отвор за лесно пополнување и чистење.Оваа кула овлажнител трае до 1 минута од вашето време и напор за refilling. [Широк спектар на humidification]На резервоарот за вода е голем во големина, има голема количина на humidification, и има голем humidifying област. [Лесно да се Чисти] : Дури и во мали простори можете да се исчисти тоа многу лесно и се препорачува да се избрише исклучување на останатите вода.Со цел да се постигне подобро користете ефект и лесно чистење, ние препорачуваме користење на чиста вода. [Тивко Работење Средина]во Близина на тивок нивоата на бучава. [100% Задоволство Гаранција]Ние нудиме најпознатите строги контрола на квалитетот и надградба на пакување за да се осигураме дека нашите производи се со висок квалитет и доставени до вас непроменети; кога ќе се соочуваат со проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме на 24 Одговор во рок часа и се обидуваме се потрудиме да го решите вашиот проблем.Име на производ : Воздух овлажнител дадената област : помалку од 10 квадратни метри Вода капацитет на резервоар : 0.5-1 L е Применливо објект : Комерцијална Функција : моќ-исклучување за заштита, негативни јони Број на магла места : 3 или повеќе Напојување режим : сува батеријата Пакување додатоци : 1 x овлажнител домаќин 1 x Прирачник за Корисникот 1 x гаранција картичка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне