.

.

Stens 130-185 Искра Plug Продавница Пакет/NGK BPM8Y (Пакување од 25)

Stens 130-185 Искра Plug Продавница Пакет/NGK BPM8Y (Пакување од 25)

DEN 1775.76

Од стока
Во продавницата

Пакет Димензии : 5.0 H x 10.0 L x 10.0 W (инчи).Пакет Тежина : 5.0 фунти.Приклучок Тип : Стандард.Земја на Потекло : сад.Го заменува OEM : Maruyama : 285982, NGK : 1193, 92628, BPM8 Y, BPM8 Y S25, BPM8 Y Цврсти.ОДГОВАРА на МОДЕЛИ : Echo Trimmers.СПЕЦИФИКАЦИИ : Plug Тип : Стандард, Пакување Тип : ОЕМ пакет, Пакет на 25, Цени на пакет, кои се продаваат по пак, Цел како 1 за да добиете 25. ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ : на Еден : 130-185 Достапни поединечно како 130-884 Искра Приклучокот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне