.

.

Се КРИЕШЕ Corporation 1346 ProxKey III Копче Фоб Близина Картичка за Пристап Keyfob, 1-1/4 Должина x 1-1/2 Висина x 15/64 Дебела (10)

Се КРИЕШЕ Corporation 1346 ProxKey III Копче Фоб Близина Картичка за Пристап Keyfob, 1-1/4 Должина x 1-1/2 Висина

DEN 1285.20

Од стока
Во продавницата

Зачувај кога ќе го купите 10 Парчиња!.Доволно мала за да ги собере на едно копче прстен.Се КРИЕШЕ Корпорација На Prox Key III е близината картичка keyfob за контрола на пристап нуди КРИЕШЕ близина технологија во удобен, џеб големина на уредот.Близината картичка keyfob лесно придава на копче прстен, значка клипот или lanyard.На Prox Key III е изграден да го издржат тешките оперативни средини или за ракување.На Prox Key III е погоден за употреба во контрола на пристап апликации каде е Фото ПРОЕКТ не е потребно.Користејќи го КРИЕШЕ е Prox Programmer, карта на продавачите може да брод близина keyfobs, обичај што е програмиран за нивните клиенти барања, од својот инвентар.Овозможува помали цел количини и во текот на ноќта испорака.Keyfob изградба : ultrasonically заварени ABS школка со TPE insert (внеси).Доживотна гаранција.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне