.

.

С&D Алатка Компанија 12580-C1430 Конвексни Секачи, Арбор Тип, High Speed Челик, Форма Ослободени, 15/16 Круг Со Дијаметар, 4 Машина Со Дијаметар, 1 1/4 Дупка Големина

С&D Алатка Компанија 12580-C1430 Конвексни Секачи, Арбор Тип, High Speed Челик, Форма Ослободени, 15/16 Круг

DEN 9675.84

Од стока
Во продавницата

Конвексни Секачи - High Speed Челик - Арбор Тип - Форма Ослободени.Кол.на Круг : 15/16 - Кол.На Машина : 4 - Дупка Големина : 1 1/4. Се користи за да се произведе вистинска конкавна радиус.Произведено во САД.Конвексни Мелење секачи се користи за да се произведе вистинска конкавна радиус.Овие секачи се меј за мелење половина ciecles и може да се заостриле без менување на нивната форма од страна на мелење на лицето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне