.

.

С&D Алатка Компанија 12578-C1426 Конвексни Секачи, Арбор Тип, High Speed Челик, Форма Ослободени, 7/8 Круг Со Дијаметар, 6 Машина Со Дијаметар, 1 1/4 Дупка Големина

С&D Алатка Компанија 12578-C1426 Конвексни Секачи, Арбор Тип, High Speed Челик, Форма Ослободени, 7/8 Круг Со

DEN 11690.40

Од стока
Во продавницата

Конвексни Секачи - High Speed Челик - Арбор Тип - Форма Ослободени.Кол.на Круг : 7/8 - Кол.На Машина : 6 - Дупка Големина : 1 1/4. Се користи за да се произведе вистинска конкавна радиус.Произведено во САД.Конвексни Мелење секачи се користи за да се произведе вистинска конкавна радиус.Овие секачи се меј за мелење половина ciecles и може да се заостриле без менување на нивната форма од страна на мелење на лицето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне