.

.

LSNLNN Чешми,Слив Чешми Антички Месинг Двоен Крст се Справи со Бања Потоне Тапа Високи Вртливата Spout Bathbasin Суета Миксер Славини,Црно-Краток

LSNLNN Чешми,Слив Чешми Антички Месинг Двоен Крст се Справи со Бања Потоне Тапа Високи Вртливата Spout Bathbasin

DEN 873.60

Од стока
Во продавницата

Задоволство Гарантира : има за Цел да им Понуди на Задоволство на Услуги на Клиентите.Ако поради некоја Причина Не Сте Задоволни со Вашата нарачка, ве Молиме да бидат Слободни да Контакт.Животот Уживајте : Модерна Исклучителна Домашни и Комерцијални Дизајн Допрете Погоден за Стандард Вртливата Кујна Допрете.Поздравниот-Доказ Брзо Дренажа, Ефективна Поздравниот-Доказ.Осигурете се Дека Славина е Отворена и Затворена Повеќе Од 500.000 Пати, Обезбедување на Добра Запечатување Перформанси Без Капе и Отпад.Лесен за Инсталација : Нашата Чешми Се Многу Лесно да се Инсталира.Примена : Можат да Бидат Опремени за да Кујна, Потоне Чешми, Бања Чешми и Тоалетот Чешми.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне