.

.

Боја Drawstring Торба Наставник Живот Стил C Смешно Момче & Девојка Назад на Училиште Ранец

Боја Drawstring Торба Наставник Живот Стил C Смешно Момче & Девојка Назад на Училиште Ранец

DEN 695.76

Од стока
Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% памук.Движење-НИКАДЕ ОСНОВНИ : Овој ранец карактеристики нерешено string затворање и е направен со тешки 11oz памук платно.Нејзините dimentions се 18 Hx13 W Инчи.Доволно голема за да се одржи книги, фитнес облека, козметика и многу повеќе.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Оваа голема големина drawstring торба е идеален за салата посета, неделен спортски активности, па дури и да ги зачувате вашите дневно училиште потреби.Одлична За Салата Drawstring Ранец, Училиште, Napsack, Sock Пакет.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПЕЧАТЕЊЕ : Печатени во САД.Професионален квалитет на УВ-отпорни бои.Пигмент-врз основа и се дизајнирани да трае.Печатени дела изгледа апсолутно зашеметување со брилијантен заврши.Квалитет на печатење не се било подобро од ова!Професионален квалитет на печатење обезбедува одлична детали и богата, lifelike бои.Сите отпечатоци се направени во нашите лаборатории во Тампа, Флорида.ЌЕ ЗЕЛЕНА : Оваа торба е создадена со дебел памук платно и убав дизајн.Памук платно е природни влакна ткаенини.Намалување на ногата печатење со помош на ткаенини кои се повеќе од пријателски со нашата средина.УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ И ЗАБАВА ГРАФИКА : Ние се стави многу на мислата и време во дизајнот или нашиот ранци за жените.Ние сме горди да ви ги понудиме најдобрите во изборот на фитнес essentials, како и најдобриот избор на Професија и Образование на Наставниците и графички дизајн.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Обичај Drawstring Торба Мал Ранец Носат сè што ви треба во стил со нашите висок квалитет 100% памук платно drawstring ранец.Нашите string ранец за мажи и string ранец за жените лесно можат да се носат и може да се користи како јога торба, базен торба, плажа торба, салата ранец, обновливи намирници кеси, патна торба, плива торба или дури и книга торба и училиште торба.ГОЛЕМА ПОДАРОЦИ ИДЕЈА : Незаборавно и слатки, нашиот плажа торба е совршен подарок за некој бара Наставник лесни торба, Животот ранец за додатоци, Apple шопинг торба, Назад На Училиште памук drawstring торба, се даде Приоритет на патните торби Предизвика мажите и жените ранци.Тоа е совршен подарок за годишнини, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на таткото или на кои било други прослави.Можете да направите на оваа торба ранец еден од еден вид, со нашите сопствени опција со илјадници дизајни и графика достапни за вас.Едноставно додадете го вашето персоналните текст и изберете помеѓу различни фонтови и бои!Нашите дизајни се професионално печатени со state-of-the-art опрема гарантира да не исчезнат или попуштат!Нашите отпечатоци, ќе продолжи да се чувствуваат и да изгледаат одлично дури и по многу мие за многу години.Ние имаме повеќе од 12 години искуство во областа на печатење индустрија за да ви нуди прекрасни детали и богата lifelike бои.CUTEST ПЛАТНО DRAWSTRING ТОРБА!! ** Направен од висок квалитет 100% платно памук ** Совршена големина : 18 x 13.5 инчи да носат сè што треба ** Обоени drawstrings лесно да се носат на грб со појавување на дното ** Миење & фен пријателски за лесно нега ** Дизајн професионално печатени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне