.

.

Врамени Мајкл Boxall Минесота Обединетите ВАЛУТНА Autographed Натпревар-се Користи #15 Сива Џерси од 2020 МЛС Сезона - Autographed Фудбалски Дресови

Врамени Мајкл Boxall Минесота Обединетите ВАЛУТНА Autographed Натпревар-се Користи 15 Сива Џерси од 2020 МЛС

DEN 14399.76

Од стока
Во продавницата

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed Фудбалски Дресови.Претставник на вашите омилени Минесота Обединетите ВАЛУТНА играч со овој autographed Мајкл Boxall џерси.Тоа е дел од истиот натпревар-се користи униформа на Минесота Обединетите ВАЛУТНА ѕвезда носеше на теренот за време на 2020 сезона.Заедно со службен скратува и клуб логоа, овој автентичен adidas џерси карактеристики на играчот потпис низ назад за персоналните допир.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Мајкл Boxall сувенири.Минесота Обединетите ВАЛУТНА сувенири.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне