.

.

Wellwood 6 ft Лажен Елка со 24ct Избрани Украс во Собата, Метал Стојат, Лесно Собранието - Злато

Wellwood 6 ft Лажен Елка со 24ct Избрани Украс во Собата, Метал Стојат, Лесно Собранието - Злато

DEN 1127.76

Од стока
Во продавницата

6 ft лажен елка во Злато.Уникатен дизајн.Око-фаќање прилог на секој дом и канцеларија за време на празниците.Гранки се покриени во 550 совети, се создаде природен изглед на целосна и автентични дрво. 24ct избрани украс поставите вклучени! 12ct 2.4"и 12ct 1.6" топки во избрани боја и да заврши.Здрав свитлива метал стојат го задржува вашето дрво стои висок и трае со години.Лесна монтажа и демонтажа со обновливи складирање картон.Добивање на вашиот Среќен Празник на е без проблеми.Спецификации на Боја : Злато Материјал на Гранка : ПЕТ Материјал на трибина : Метал Дрво Висина : 6 ft.Број на Совети : 340 Совети Пакет се Вклучени : 1 x Елка 1 x Метал Стојат 24 x Украси во Избрани Боја, Големина и Заврши. 1x Упатство.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне