.

.

#5 x 3/4 Рамна Глава Countersink Солидна Месинг Дрвени Завртки Филипс Вози Количина 2500

5 x 3/4 Рамна Глава Countersink Солидна Месинг Дрвени Завртки Филипс Вози Количина 2500

DEN 9028.56

Од стока
Во продавницата

Филипс Рамна Глава Дрвени Завртки Солидна Месинг.Филипс. 0.125. Countersink Агол : 82 Степен.и естетски префинета.Овие сврзувачки елементи се на изборот за антиквитети, кукла куќи, минијатури, чамци, накит, кутии, и сите други проекти кои бараат некоја старомодни жалба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне