.

.

Quik Вози CB3BLG158S Влакна Цемент Одбор 1 5/8 Инчи Завртка со Тип 17 Точка (4)

Quik Вози CB3BLG158S Влакна Цемент Одбор 1 5/8 Инчи Завртка со Тип 17 Точка (4)

DEN 20526.24

Од стока
Во продавницата

Quik Вози CB3 BLG158 S Влакна Цемент Одбор 1 5/8 инчи Завртка со тип 17 точка.Крупни теми со nibs под главата за полесно countersinking.Завртки се жица големина #10 и имаат #3 маломерен плоштадот вози главата (користи BIT3 SU битови) и има .375-инчен ребрести обланда главата.Одлично за Плочка underlayment.Се користи во Quik Диск алатки; PROLDH, PROCGB. 1500 завртки по кутија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне