.

.

Дрво Круг Агол Длето Squaring Алатка за Squaring Зглоб на Одморите, Дрво Десен Агол Удирање Жлеб, DIY машини алатки агол длето (Црна)

Дрво Круг Агол Длето Squaring Алатка за Squaring Зглоб на Одморите, Дрво Десен Агол Удирање Жлеб, DIY машини

DEN 259.92

Од стока
Во продавницата

Високо Квалитетен Челик:Направен од хром vanadium легиран челик материјал, тоа е многу издржливи во употреба.Лесно да се Носат:Висок квалитет и таписерии изработка направи висока цврстина и висока цврстина.Мали во големина и лесен во тежина, тоа може да се случи секаде и во секое време.Апликацијата Сценарија:Овој агол длето е погодна за сечење на плоштадот tenons во вратата зглоб вдлабнатини, рамки, кутија блузи, капаци, врати и флип врвот фиоки со квадратни tenons.Зголемување на Ефикасноста:пролетта-натоварени агол длето работи брзо и гарантира дека аглите се совршен квадрат.И широк спектар на апликации прави тоа многу сигурни и практични.Она што Ќе Добиете за:Агол Длето x 1,L-облик Хексагонални Клуч x 1. Висок-квалитет и таписерии изработка направи тоа имаат висока сила и голема цврстина.Со мали димензии и мала тежина ќе ви овозможи да го носат во секое време и насекаде.Пролет вчитување прави ефикасноста на работата е многу висока и обезбедува агол е совршен.И широк спектар на апликации прави тоа многу сигурни и практични.Направен од хром vanadium легиран челик материјал, тоа е многу издржливи во употреба.Должината на овој производ е 7.2 см, ширина е 3.4 cm и висина е 3.4 cm.Овој агол длето се применува за да се намали плоштадот mortised вратата зглоб вдлабнатини, плоштад исклучите mortises за рамки, кутија блузи, капаци, врати и флип до фиоки и слично.Точка Име : Агол Длето Материјал : Хром Vanadium Легиран Челик Боја : Бела, Сина, Црна, Златна Боја Карактеристики : Висока Прецизност, Лесен за Употреба, Здрав Големина Детали : Големина : 7.2 cm x 3.4 х 3.4 cm/2.83" x 1.34" x 1.34" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Агол Длето 1 x L-облик Хексагонални Клуч.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне