.

.

8 Вид V Тип на Дрво Chisels Средување на триаголник нож Рака резби во Дрво Ножеви 0.15-0.8 Cm,8 вид,240mm

8 Вид V Тип на Дрво Chisels Средување на триаголник нож Рака резби во Дрво Ножеви 0.15-0.8 Cm,8 вид,240mm

DEN 871.20

Од стока
Во продавницата

Алатки на различни форми се многу погодни за основните и парична казна резба на различни материјали како што се дрво, глина, восок, гипс, ракотворби, пуштате, и да јадра.Дршката е направен од високо-квалитет појачани дрво, површината е мазна и убава, а тоа е удобно да се користи.Тоа е многу погодна за секој резби во дрво продавница, столар, carver, уметник и многу други професии за мали резба проекти или големи работи.Цел : Резби Во Дрво Кроење.Материјал : 45# Јаглероден челик + дрво.Должина : 240mm(Справи со 180mm).Алатки на различни форми се многу погодни за основните и парична казна резба на различни материјали како што се дрво, глина, восок, гипс, ракотворби, пуштате, и да јадра.Дршката е направен од високо-квалитет појачани дрво, површината е мазна и убава, а тоа е удобно да се користи.Тоа е многу погодна за секој резби во дрво продавница, столар, carver, уметник и многу други професии за мали резба проекти или големи работи.Цел : резби во Дрво Trimming Material : 45# Јаглероден челик + wood Length : 240mm(Справи со 180mm)Бр 1 = 1.5 mm Бр 2 = 2mm No.3 = 3мм No. 4 = 4mm No.5 = 5mm Број 6= 6.5 mm No.7 = 7mm Број 8 = 8mm Package inlcude : 1 * резби во дрво tool If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме веднаш.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне