.

.

Брзо Сечење Агол Длето, Агол Длето Алатка, Висока Точност Брзо Сечење Зглоб на Одморите Агол Дрво Chiseling Алатка, за Squaring Зглоб на Одморите, Машини за Дупчење Алатки, Mul

Брзо Сечење Агол Длето, Агол Длето Алатка, Висока Точност Брзо Сечење Зглоб на Одморите Агол Дрво Chiseling

DEN 239.76

Од стока
Во продавницата

Повеќе апликации ?Дизајниран да се создаде плоштадот катчиња во рутер зглоб вдлабнатини, заклучување на вратата вдлабнатини, шарки mortises, дрво тротоарите акции, слика рамки, и други апликации каде прецизност аглите се извојува.Лесен за употреба ?Аголот длето алатка е дизајнирана да се направи совршен усогласување на рабовите, па можете да длето далеку со било какви грешки.Изграден за да трае ?Изградени со високо-брзински челик (ХСС) наковалната и елоксирани алуминиумски тело за максимална сила и долговечност што е отпорен на ' рѓа и корозија.Точни резултати ?Овој агол длето може да се користи за лесно и прецизно резба внатрешноста круг агол намали испис на вашиот дрво рутер проекти.Погоден за почетници и професионалци ?Тоа е навистина алатка која нема woodworker или сопственикот на куќата треба да биде без!?. 1. Повеќе апликации ?Дизајниран да се создаде плоштадот катчиња во рутер зглоб вдлабнатини, заклучување на вратата вдлабнатини, шарки mortises, дрво тротоарите акции, слика рамки, и други апликации каде прецизност аглите се извојува.2. Лесен за употреба ?Аголот длето алатка е дизајнирана да се направи совршен усогласување на рабовите, па можете да длето далеку со било какви грешки.3. Изграден за да трае ?Изградени со високо-брзински челик (ХСС) наковалната и елоксирани алуминиумски тело за максимална сила и долговечност што е отпорен на ' рѓа и корозија.4. Точни резултати ?Овој агол длето може да се користи за лесно и прецизно резба внатрешноста круг агол намали испис на вашиот дрво рутер проекти.5. Погоден за почетници и професионалци ?Тоа е навистина алатка која нема woodworker или сопственикот на куќата треба да биде без!Известување : *Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина ефект*ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Description : Големина : Како на сликата shown Include : 1 x Агол Длето Алатка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне