.

.

Дрво Длето, Висока Јачина Трајни Да се Користи Ергономски се Справи со 8мм Дрво Длето Хром Vanadium Легиран Челик, Дрво Длето за Кроење за Средување Надолу Дрво

Дрво Длето, Висока Јачина Трајни Да се Користи Ергономски се Справи со 8мм Дрво Длето Хром Vanadium Легиран

DEN 208.56

Од стока
Во продавницата

Висок квалитет и големата обработка, добра алатка за столарија.Направен од хром vanadium легиран челик, трајни и долг животен век.На длето главата ширина е 8мм кои можат да ги задоволат вашите потреби.Дрвена рачка е ергономски, лесно и напор да се одржи.На работ е на острината, лесно и брзо да се намали.Функција : 1. Направен од хром vanadium легиран челик, трајни и долг животен век.2. На работ е на острината, лесно и брзо да се cut3. Дрвена рачка е ергономски, лесно и напор да го hold4. На длето главата ширина е 8мм кои може да ги исполни вашите needs5. Висок квалитет и големата обработка, добра алатка за carpentry Specification : Предмет Тип : Длето Материјал : Хром vanadium легура steel Uses : Carpentry Chisel Главата Ширина : Прибл. 8mm / 0.3 во Пакет Листа : 1 x Длето .

Карактеристиките

Item Type:
Chisel
Material:
Chrome vanadium alloy steel
Uses:
Carpentry
Chisel Head Width:
Approx. 8mm / 0.3in
Package List:
1 x Chisel  :
Вака можеби ќе ви се допадне