.

.

Дрво Длето, Електрични Длето, Челик + Пластика Практични Камен за Мелење Сечење Метал за Полирање

Дрво Длето, Електрични Длето, Челик + Пластика Практични Камен за Мелење Сечење Метал за Полирање

DEN 667.20

Од стока
Во продавницата

Погоден за полирање, брусење или сечење метал, камен, дрво и др.Подвижен одбивни дизајн ја намалува можноста на chippings летање во машина.Тоа е професионална дрво алатка, ефикасен, лесен и едноставен за употреба.Со ова дрво длето во собата, можете да направите вашиот агол мелница во електрични длето.Лесно да инсталирате и да работат, да се подобри ефикасноста на работата.Функција : 1. Со ова дрво длето во собата, можете да направите вашиот агол мелница во електрични длето.2. Подвижен одбивни дизајн ја намалува можноста на chippings летање во машина.3. Тоа е професионална дрво алатка, ефикасен, лесен и едноставен за употреба.4. Погоден за полирање, брусење или сечење метал, камен, дрво и др.5. Лесно да инсталирате и да работат, да се подобри ефикасноста на работата.Спецификација : Предмет Тип : резби во Дрво Длето Set Material : Челик + Пластични Пакет Листа : 1 x Chisel2 x Nut1 x Агол Мелница Додаток.

Карактеристиките

Item Type:
Wood Carving Chisel SetMaterial
Package List:
1 x Chisel :
2 x Nut :
1 x Angle Grinder Accessory :
Вака можеби ќе ви се допадне